Praca

BIURO BAZAR

Biuro Bazar to firma oferująca nowoczesne i efektywne rozwiązania z zakresu techniki biurowej. Pracujemy tak, by naszym klientom zagwarantować pełne zadowolenie oraz najlepsze efekty ekonomiczne przy jednoczesnym spełnieniu wymagań związanych z pracą w ich biurze.

Podstawowym zadaniem naszej firmy jest dążenie do spełniania wszystkich potrzeb oraz oczekiwań klientów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji urządzeń biurowych. Oferowane przez nas technologie i urządzenia są nowoczesne i energooszczędne, a nasza oferta handlowo-serwisowa jest nieustannie dostosowywana do indywidualnych wymagań klientów.

Jeśli jesteś ambitny/a, nie znosisz nudy i monotonii, lubisz nowe wyzwania, chcesz rozwinąć swoje umiejętności i sprawdzić swoją kreatywność? - dołącz do nas, a my Ci w tym pomożemy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi, stale powiększającego się grona naszych klientów, w związku z planami dalszego rozwoju firmy i poszerzania oferty wynikającymi ze strategii na 2014r., poszukujemy osób do pracy na niżej wymienionych stanowiskach:

  • Handlowiec
  • Pracownik biurowy
  • Sprzedawca
  • Informatyk
  • Asystent sprzedaży
Oferty zawierające CV ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres biurobazar@biurobazar.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: PRACA. W CV prosimy o umieszczenie zgodny na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.